Visas kategorijas
EN

Sākums> Jaunumi

Ļaujiet mūsu segai sniegt jums citu siltumu aukstajā ziemā

Laiks: 2021-12-09 Rezultāti: 50

1

Neapzināti tuvojas ziemas soļi, vai vismaz tā sajūta ir kā ziemā - lielākajā valsts daļā. Ja vien nav paveicies, tu esi dzimis vietā, kur visos gadalaikos patīk pavasaris, tagad visi cilvēki cieta aukstās ziemas naktis. Šajā laikā īpaši svarīga ir silta sega.

Labākais kombinezons: klasiskās flaneļa un šerpa divslāņu segas sniedz jums dubultu siltumu.

2

Lielākajai daļai flaneļa ar šerpa segu stils nav svarīgs, svarīga ir kvalitāte. Ja atrodaties mantu tirgū, tagad ir jūsu iespēja noķert šīs segas, kuras nēsā tūkstošiem cilvēku Amazonē.

Pirms Ziemassvētku dienas tiek pārdotas izvēlētās krāsās, vienā pusē ir labas kvalitātes grozāmais metiens, bet otrā – šerpa. Izmēriet 60 x 80 collas. Metiens ir ne tikai labs lietošanā, bet arī labs izmērs un svars ceļošanai.

SAISTĪTI: zvana visiem pircējiem. Pinkains mākslīgās kažokādas ar šerpa segu liela izpārdošana.

Pinkainajai mākslīgajai kažokādai ar šerpa segu pašlaik ir pieejamas 10 krāsas, tostarp klasiskā zilā krāsa un citas krāsas. Lai gan cenas atšķiras atkarībā no izvēlētās krāsas, daži stili tiek pārdoti par nedaudz vairāk nekā 20 $.

3

Pinkainajai mākslīgās kažokādas segai ir vairāk nekā 2000 piecu zvaigžņu vērtējumu no Amazon, kuriem tā patīk izskatā un pēc izskata: šī ir bijusi viena no manām mīļākajām segām ziemā, kad gulēju gultā'; tā ir tik piemērota, ka nav pārāk smags un pārāk viegls, tas ir patiešām novērtēts.

Neatkarīgi no tā, vai iepērkaties brīvdienās vai ģimenes locekļiem, flanelis ar šerpu segu ir laba izvēle. www.kareer.com Google tīklā jūs atradīsit visas dažādās segas, kas jums patīk.