Visas kategorijas
EN

Sākums> Jaunumi

Divslāņu sega sniedz jums divkāršu mīkstu sajūtu gultā

Laiks: 2021-12-13 Rezultāti: 52

1

KAS IR RAŠELA SEGA?
Rašela sega ir austa ar Raschel šķēru adīšanas mašīnu. Gatavajai zamšādai ir ļoti spēcīga zamšāda, spēcīga, vertikāla matu sajūta, vienmērīgs zamšādas blīvums, nav krītošu matu.

NORMĀLS IZMĒRS UN SVARS:
1.izmērs:140*190 cm, 1.5 kg
2.izmērs:150*200 cm, 2 kg, 2.5 kg
3.izmērs:180*220 cm, 3 kg
4.izmērs: 200*230 cm, 3.5 kg, 4 kg, 4.5 kg, 5 kg, 6 kg
Šobrīd mūsu noliktavā ir 25 modeļi, mēs pieņemam arī pielāgotu dizainu.

CIK VAR PAREDZĒT TĒRĒT PAR MŪSU RAŠELA SEGU
Mūsu Raschel segas ir izgatavotas no labas kvalitātes poliestera ar labu detalizētu apdruku vai rakstu, atkarībā no izvēlētā izmēra un dizaina jums izmaksās no 12 līdz 30 USD un vairāk.

MŪSU RAŠELA SEGA BUJ
Vai tā Rašela sega ir mazgājama mašīnā?
A. Mūsu Raschel segas var mazgāt mašīnā, taču mazgāšanai ir jāizmanto profesionāla sega. Ja vēlaties raschel segu lietot ilgāk, iesakām mazgāt ar rokām, materiāls ir tik dārgs, un arī segas parasti ir divslāņu, tā ir pārāk smaga.

Vai Rašela sega ir pietiekami liela pieaugušajiem?
A.Bērniem mazāks un agrā ziema. Lielāks un smagāks piemērots aukstajai ziemai, lieliski piemērots pieaugušajiem. Pirms pasūtīšanas pārbaudiet izmērus, lai pārliecinātos, ka saņemat pietiekami lielu segu, kas jums nepieciešams.

Ja vēlaties uzzināt sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu vietni: www.kareer.com. Mēs esam priecīgi dalīties ar mūsu dažādo raschel segu dizainu, un mēs sniegsim jums lielu atbalstu un servisu jūsu pusē.