Visas kategorijas
EN

Sākums> Jaunumi

Labākais sarkanais paklājs

Laiks: 2021-12-13 Rezultāti: 87

2

Sarkanā krāsa apzīmē laimi, veiksmi un drosmi.

Dažas zināšanas par sarkano paklāju

Auduma tips
Paklāju izgatavošanai var izmantot daudzu veidu audumus, tostarp vilnu, kokvilnu, džutu, sizalu, jūras zāli, zīdu, sintētiku un akrilu. Šim paklājam tas ir izgatavots no 45% kokvilnas, 55% poliestera, kas ir viens no visvairāk pārdotajiem Amazon.

Skaitļi
Papildus audumam jāņem vērā paklāja līnija un adatu skaits. Līniju skaits ir vienā kvadrātcollā izveidoto dūrienu skaits, savukārt adatu skaits ir dzijas cilpu skaits. Lielāks skaits norāda uz augstākas kvalitātes paklāju ar blīvākām un ciešāk austām šķiedrām.

Kategorijas un formas
Neatkarīgi no tā, kāds paklājs ir, to var klasificēt pēc dažādiem mērķiem
Teritorijas paklāji parasti ir interjera paklāji, kas izgatavoti no vilnas vai sintētiskiem audumiem. Šie paklāji ir izplatīti akcenti dzīvojamās istabās, ēdamistabās, birojos un guļamistabās.
Āra paklāji un kājslauķi parasti ir izgatavoti no sintētiska materiāla, ko sauc par polipropilēnu. Šie paklāji ir izturīgi un veidoti tā, lai izturētu netīrumu, lietus un citu kaitīgu elementu iedarbību.
Vannas istabas un virtuves paklāji ir mazāki par platību paklājiem un parasti izgatavoti no sintētiskiem vai gumijai līdzīgiem materiāliem. Šie paklāji ir radīti ūdens atgrūšanai.
Skrējēji ir laukuma paklāji ar īsu platumu, bet lielu garumu. Tie rotā gaiteņus un kāpņu telpas.

Uzmanību:
Ja jums ir vēl kāds pieprasījums, lūdzu, noklikšķiniet uz www.kareer.com, google, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.